Yatırımcılar
Trader Joe Platformunun Destekçileri
Avalanche'ın tek durak merkeziyetsiz trading platformu olan Trader Joe, stratejik bir satışla/yatırımla 5 milyon dolar topladı.
Stratejik satışa Defiance Capital, GBV ve Mechanism Capital önderlik etti. Diğer VC ve melek yatırımcılar arasında Not3Lau Capital, Three Arrows Capital, Coin98 Ventures, Delphi Digital, Avalanche Foundation ve Stani Kulechov yer alıyor. Yatırım turu, Avalanche topluluğundan stratejik ortaklar Avalaunch ve Yield Yak'ı da içeriyor.
Trader Joe, elindeki bu sermaye ile, trading(alım-satım) ve lending(borç verme) platformlarını geliştirmeye devam etmek için ekibini genişletmenin yanı sıra sürekli ortaklıklar yoluyla tüm Avalanche DeFi(merkeziyetsiz finans) ekosistemini desteklemeyi planlıyor.
“Vizyonumuz, hızlı inşa etmek, çevik kalmak ve kullanıcılara DeFi'ın (merkeziyetsiz finans) sınırlarında hizmet etmektir. Kullanıcılarımızın ve yatırımcılarımızın desteğiyle inanılmaz derecede alçakgönüllüyüz. Avalanche ekosistemi daha yeni oluşuyor ve DeFi(merkeziyetsiz finans) inovasyonunu desteklemek için üzerimize düşeni yapacağız.”
— Kurucu Ortaklar Cryptofish & 0xMurloc

Yatırımcıların yorumları:

Not3Lau Capital (Zach):
Avalanche ekosisteminde statükoya meydan okumaktan ve rekabeti üstlenmekten korkmayan Trader Joe, komüniteye öncelik veren bir DeFi (merkeziyetsiz finans) platformunun kullanıcılarının kalplerinde ve zihinlerinde nasıl yer edebileceğinin en iyi örneğidir. Bizler de Trader Joe'yu yeni zirvelere taşıyan topluluğun bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.
Avalaunch (Mark):
Başlangıcından bu yana Trader Joe ekibini destekleyip onlarla birlikte çalıştıktan sonra, büyümelerini bu şekilde desteklemek bir onurdur. Avalanche platformunun son patlamasıyla, önemli bir uygulama altyapısına dönüşeceklerine ve tüm ekosistemi destekleyeceklerine inanıyoruz.
Yak Man:
Trader Joe, akıllıca ve sevilen bir projeyle tüm Avalanche ekosistemini daha güçlü hale getiriyor. YY, temellerinde DeFi ürünleri yatan bu platformu derin entegrasyonlarla desteklemeye devam etmeyi planlıyor.
C98 (Jade Vo):
Trader Joe, Avalanche'ta muazzam bir büyüme potansiyeli gösterdi ve kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Önemli bir DeFi platformu oluşturma ve ve tüm Avalanche ekosistemini zenginleştirme macerasında ekibe katılmaktan mutluluk duyuyoruz.
Defiance (Darryl):
Bu yatırım bize Avalanche ekosistemindeki en iyi ekiplerden biriyle çalışma fırsatı sundu. DeFiance, Avalanche'te baskın DeFi platformu olma yolunda ilerlemeye devam eden Joe ekibini desteklemekten mutluluk duyuyor.
Mechanism (Andrew Kang):
Avalanche ekosisteminde büyüme için çok yer olduğuna inanıyoruz. Mechanism olarak Joe'nun önde gelen finansal hizmetler sunduğunu, bu ekosistemin merkezinde yer alacağını düşünüyor ve bu yolda Joe'yu desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.
GBV (Leslie):
Joe'ya karşı konulamaz.
Trader Joe Hakkında
3 Temmuz'daki adil lansmanından bu yana Trader Joe, 28 Ağustos verilerine göre platformunda toplam 473 milyon dolarlık likidite ve 184 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle hızla büyüdü. Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) ve Yield Farm özellikleriyle başlayan protokol, eğlenceli ve ilgi çekici kullanıcı deneyimiyle kullanıcıları kısa sürede kendine çekti.
Trader Joe raises $5 million in strategic sale led by Defiance Capital, GBV and Mechanism Capital
Medium
Copy link