Ekip
Dünyanın dört bir yanından gelen, son derece teknik bir ekibimiz var ve birçoğu aynı zamanda Avalanche topluluğunun aktif üyeleri.

Çekirdek Ekip

Cryptofish (Kurucu Ortak) | Twitter
Cryptofish tam donanımlı ve akıllı sözleşme mühendisidir. Esas olarak sözleşmelerden ve kültürden sorumlu. Snowball ve Sherpa Cash gibi birkaç Avalanche projesine erken aşamalarda katkıda bulunmuştur. En son Google'da ve türev ürünler konusunda uzmanlaşmış bir merkeziyetsiz borsada çalışmıştır. ABD'nin en iyi üniversitelerinden birinden bilgisayar bilimleri alanında yüksek lisans yapmıştır.
0xMurloc (Kurucu Ortak) | Twitter
0xMurloc tam donanımlı bir yazılım geliştiricisidir, ancak asıl uzmanlık alanı ürün yönetimidir. Esas olarak Trader Joe'da ürün ve programlardan sorumludur. Birkaç startup kurma deneyimine sahiptir ve en son Grab'da Kıdemli Ürün Lideri olmuştur. ABD'nin en iyi üniversitelerinden birinin elektrik mühendisliği bölümünden lisansı vardır.
Blue (Pazarlama Lideri) | Twitter
Blue, Trader Joe'da pazarlama üzerine çalışıyor ve aynı zaman topluluk lideri konumunda. Londra merkezli üst düzey bir varlık yönetim firmasında, geleneksel finans alanında 10 yıldan fazla iş deneyimine sahiptir. Geleneksel ve kripto para varlıklarına yatırım yapma tutkusu var ve aynı zamanda yüksek kalibreli bir dayanıklılık sporcusudur. İşletme yönetimi alanında lisans derecesine sahiptir.
MountainFarmer (Farm Mühendisi) | Twitter
MountainFarmer, model yaratma tutkusuna sahip bir mühendistir. Bir yatırım bankasının risk sermayesi fonunda analist olarak ve bir makine tasarım mühendisi olarak çalışma deneyimine sahiptir. Makine mühendisliği ve finans alanında lisansı bulunmaktadır.
R00001ndom (Grafiker) | Twitter
R0001ndom, kripto para birimleri ve sanat tutkusu olan Venezuelalı bir inşaat mühendisi ve muhasebecidir.
Louis MeMyself (Yazılım Mühendisi) | Twitter
Louis, bir Fransız üniversitesinde bilgisayar bilimleri öğrencisidir. Esas olarak botlardan ve HAT ile ilgili her şeyden sorumludur. Snowball, Sherpa ve PeFi gibi Avalanche'daki topluluk botlarının çoğuyla ilgilenmektedir.
dotdash808 (Yazılım Mühendisi) | Twitter
Dotdash808, yaratıcılık, araştırma ve mühendislik alanlarında farklı rollerde deneyime sahip bir yazılımcı/tasarımcıdır. Pazarlama ve bilgisayar bilimleri alanında lisansı vardır.
Intro_0000 (Yazılım Mühendisi) | Twitter
intro_0000, makine öğrenimi ve robotik alanında geçmiş deneyime sahip tam donanımlı bir yazılım mühendisidir. Elektrik mühendisliği alanında lisansı vardır.

Topluluk Ekibi

Platformun başarısına katkıda bulunan Trader Joe'nun topluluk ekibi.
Mannie Money (İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Mannie, 2017'den beri kripto topluluğu yöneticisidir. Kısa süre önce Avalanche'a geldi ve o zamandan beri Trader Joe'nun sıkı bir destekçisi oldu.
SnowWolf (Türkçe Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Snow Wolf, Avalanche ekosisteminde aktif bir kullanıcı ve Verso, Sherpa gibi diğer projelerde çalıştı. Avalanche'daki hemen hemen her projeyi yakından takip ediyor ve potansiyel işbirliği fırsatlarını araştırıyor. Kendisi Türkiye'deki topluluğun büyümesinden sorumludur.
Tuanphat MMO (Vietnamc Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Tuanphat MMO, Vietnam'da bir pazarlama müdürüdür. Kripto ve blokzinciri endüstrisinde 3 yıldan fazla çalışma tecrübesine sahiptir. Zamanında büyük projeleri desteklemiş ve Huobi Global borsasında çalışmıştır. Ayrıca Facebook ve diğer medya kanallarında 100.000'den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahiptir.
Kerils (İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Kerils, TradFi ve Siber Güvenlik geçmişine sahiptir. Kripto tavşan deliğine düştü ve bir daha arkasına bakmadı. Öncelikli sorumluluğu, topluluğu yönetmektir.
0x360 (İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
0x360, kömür madenciliği endüstrisinde kapsamlı deneyime sahip bir makine mühendisidir. Kripto yolculuğuna 2017'de başladı ve o zamandan beri tutkulu bir trader.
Petch (Tayca-İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Petch, blokzinciri teknolojisine ilgi duyan, Avalanche ekosistemine katılan ve yeni mezun olmuş bir hukuk öğrencisidir. Yield Yak gibi çeşitli topluluklara katılmıştır ve Trader Joe'ya elinden gelen her şekilde yardım ediyor.
Natchompp (Teknoloji için burada) | Twitter
Natchompp bir ninja.
VirtuaLeader (İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
VirtuaLeader, 2017'den beri aktif bir kripto para kullanıcısı ve bir aradan sonra 2021'de sektöre yeniden girdi. Şimdiye kadar çoğunlukla Ethereum blokzincirindeydi ve 2021 ilkbaharından beri topluluk oluşturma üzerine çalışıyor. Kendisi aynı zamanda aktif bir Discord moderatörüdür.
Player456 (İngilizce Topluluk Yöneticisi) | Twitter
Player456'nın kripto tutkusu ilk olarak 2017 yazının başında kardeşiyle birlikte platformlar inşa etmeye ve kripto madenciliği yapmasıyla başladı. Tüm piyasa çöktükten sonra kriptoya bir ara verdi. Fakat 2021 yazında geri döndüğünde DeFi dünyasını keşfetti ve bir daha arkasına bakmadı. Hem Telegram hem de Discord'a görev alıyor.
0xThundercat (Proje Dostu) | Twitter
Thundercat, güçlü liderlik ve iş zekasına sahip bir kriptopara öncüsüdür. Trader Joe'ya erken katılımı, proje ve ekip için sağlam bir temel oluşturmada etkili oldu. Kendisi projenin yakın bir partneri olmaya devam ediyor.
Copy link
Outline
Çekirdek Ekip
Topluluk Ekibi